Restauracja ekoTradycja

Ekotradycja to jedyna na całym Śląsku Cieszyńskim restauracja oferująca swoim gościom potrawy i napoje kuchni „eko”. Tutaj skosztujecie niepowtarzalnego smaku bio i „eko” sałatek, win, a także aromatycznej „eko” kawy z ciemno- orzechową cremą – „Piacceto”. W menu restauracji oprócz „eko” dań znajdziecie tradycyjne potrawy „stela”, charakterystyczne dla Śląska Cieszyńskiego, m.in. gałuszki fusate ze szpyrkami i maślónkóm, a także nowości w naszym regionie: sum afrykański w migdałach podany z sałatką chłopską, którego kupujemy bezpośrednio z gospodarstwa rybackiego w Ochabach. Oferujemy także dania dla dzieci i dania sezonowe.

Ekotradycja to innowacyjne połączenie kuchni tradycyjnej z kuchnią „eko”, opartej na tradycyjno – ekologicznych produktach, pochodzących z naturalnych upraw i hodowli oraz produktach tworzonych na bazie certyfikowanych surowców ekologicznych. Wszystkie składniki wykorzystywane w potrawach, wykonywane są ręcznie, w domowy sposób przez pracowników naszej restauracji.

Nasza restauracja to nie tylko smak, ale także niepowtarzalny klimat miejsca, który jednoznacznie kojarzy się z naszym regionem. Już nie musisz wyjeżdżać za miasto lub odwiedzać kilku restauracji, aby skosztować tradycyjnych, a zarazem „eko” dań i napojów. Wszystkie te specjały mieszczą się w naszej restauracji. W Ekotradycji otrzymasz także bony upominkowe, które będą świetnym prezentem na różne okazje dla najbliższych, krewnych oraz znajomych.

Oprócz wyśmienitych potraw organizujemy także imprezy okolicznościowe (np. komunie, wesela, studniówki, rocznice, komersy).

Zamówień i rezerwacji stolików można dokonywać w godzinach:

8.00-20.00

Pod numerem telefonu:

48 662 199 293

+(33) 85 11 888