Pub Classic

Nowo otwarty Pub Classic, który mieści się powyżej restauracji Ekotradycja, to idealne miejsce na spędzenie miłego wieczoru ze znajomymi. Oferujemy dobrą muzykę, jedzenie, trunki oraz niezapomnianą atmosferę i zabawę do białego rana!

Jeśli planujesz zorganizować wieczór kawalerski, panieński, spotkanie klasowe, spotkanie w gronie przyjaciół lub też chcesz poznać nowych ludzi, nasz pub będzie świetnym miejscem. U nas spędzisz niezapomniany wieczór oraz szaloną noc, bawiąc się do rana.

Dla naszych klientów mamy także ofertę specjalną: pełnowymiarowe stoły bilardowe, gdzie rozgrywane są najlepsze turnieje bilardowe w mieście oraz szeroki wybór piw, których skosztować można na co dzień lub na piątkowych „kolokwiach piwnych”, dzięki temu wieczór spędzony w Pubie Classic to gwarancja dobrej zabawy i udanej imprezy!

Mamy także szeroki wybór drinków alkoholowych, jak i bezalkoholowych. U nas znajdziecie wyśmienite połączenia najlepszych alkoholi ze świeżymi owocami oraz smakowymi syropami, serwujemy m.in. drinki: Szkot, Blue Star, Carribean, Pina Colada, Poker Face, Sex on the Beach. W ofercie mamy także drinki bezalkoholowe m.in. Pina Colada Nature, Flamingo, Cocomint, Green Banana.

Zamówień i rezerwacji stolików można dokonywać w godzinach:
8.00-20.00

pod numerem telefonu:

+48 662 199 293 (33) 85 11 888

Mówią o nas

W Pubie Classic byłam ostatnio na wieczorze panieńskim koleżanki. Bawiłyśmy się świetnie przy dobrej muzyce do białego rana. To był niezapomniany wieczór. Zaglądam także często do Classica z przyjaciółmi, aby pograć w bilard. Dotąd nie miałam nigdy okazji ćwiczyć tej gry, dopiero w Classicu nauczyłam się grać w bilard.

Ola Tryhub

Wraz ze znajomymi postanowiliśmy ostatnio zorganizować spotkanie klasowe z liceum, długo zastanawialiśmy się, gdzie się udać. Nasz wybór padł na Pub Classic. Nie spodziewałam się, że spędzimy czas tak dobrze! Dobra muzyka, bilard oraz wspaniała atmosfera, sprawiły, że bawiliśmy się do późnych godzin nocnych. Na pewno jeszcze nie raz wpadnę do Pubu Classic.

Natalia Kanas

Pub Classic to idealne miejsce na spędzenie sobotniego wieczoru. Często zaglądamy tu z kolegami, aby zagrać w bilard i pobawić się przy dobrej muzyce! Moim najbliższym planem, związanym z Pubem Classic, jest organizacja wieczoru kawalerskiego dla kolegi. Chcę, aby ostatnie chwile „wolności” spędził nie tylko w doborowym towarzystwie, ale także w świetnym miejscu, położonym w samym centrum Cieszyna!

Konrad Duda