Dla Firm

Naszą ofertę kierujemy także do firm. Organizujemy różnego rodzaju imprezy biznesowe, np. lunche biznesowe, spotkania firmowe, umożliwiamy także wynajęcie naszej sali na spotkania, szkolenia, bankiety itp.

Tworzymy specjalne, indywidualne menu pod każdą firmową imprezę. Poniżej prezentujemy dwa przykładowe zestawy na Dzień Nauczyciela.

Zestaw I

Słoneczko z oleju rzepakowego z dodatkiem sosu balsamicznego
Krem z białych warzyw z chrupiącym boczkiem
Roladki z kurczaka zagrodowego ze szpinakiem i fetą w sosie szpinakowym
kopytka, surówka z białej kapusty, surówka z marchewki z chrzanem, surówka z białej rzepy
Kawa Piacetto, rurki z bitą śmietaną, ptysie z kremem budyniowym
Zimna płyta:
wędliny tradycyjne, ser podpuszczkowy z cebulką, babeczki z nadzieniem pieczarkowym, ptysie z nadzieniem pikantnym, galantyna z kurczaka, roladki kolorowe, sałatka z kaszą jaglaną
Barszcz z sakiewkami z nadzieniem mięsnym

Zestaw II

Oscypek grillowany podany na grzance
Policzki wołowe podane z ziemniakiem faszerowanym bryndzą, zestaw surówek
Kawa Piacetto lody chałwowe (naszej produkcji) z musem malinowym
Zimna płyta:
Wędliny tradycyjne, bomby z sera z oliwkami, tymbaliki drobiowe, ogórki faszerowane serkiem czosnkowym, ptysie z nadzieniem szpinakowym, babeczki z farszem z szynki, śledzie po staropolsku, sałatka z pęczakiem
Bogracz

Zachęcamy także firmy spoza regionu cieszyńskiego, do skorzystania z unikalnej oferty Ekotradycji. W naszym menu znajdziecie zarówno dania typowo regionalne, kojarzące się bezpośrednio ze Śląskiem Cieszyńskim, np. fusate gałuszki czy cieszyńską „babraczkę”, jak i potrawy i napoje typu „eko”- różnego rodzaju „eko” i „bio” sałatki, wina, a także nowość w naszym regionie - suma afrykańskiego w migdałach.

Zorganizuj swoją imprezę firmową i skontaktuj się z nami

+48 662 199 293 (33) 85 11 888